Bez wątpienia, redukcja zbędnych kilogramów to całkiem spore wyzwanie. Wymaga sporej samodyscypliny i czasu. Nie ma co liczyć na to, że będzie łatwo i przyjemnie.

Proces odchudzania – jak wygląda?

Odchudzanie organizmu to nic innego jak redukcja tkanki tłuszczowej. Materiał zapasowy spalany jest na skutek generowania zapotrzebowania energetycznego większego od ilości dostarczanego materiału. Tym samym, odchudzanie można realizować na dwa sposoby, a mianowicie:

  • Ograniczyć ilość dostarczanego materiału
  • Zwiększyć aktywność fizyczną

Ponadto, warto zauważyć, że proces odchudzania efektywnie można wspierać skutecznymi środkami i preparatami wspomagającymi pracę metabolizmu, a konkretniej: błonnikiem, kwasem hydroksycytrynowym oraz kwasem chlorogenowym.

Jak zadbać o motywację?

Choć wydawać by się mogło, że postanowienie  w Twoim przypadku jest tak silne, że tym razem „nie może się nie udać”, to niestety statystyki są nieubłagane – odchudzanie finalizuje zaledwie 24 % kobiet podejmujących jego trudy. Dlaczego tak się dzieje?

Przyczyny leżą w braku motywacji. O ile na początku jest ona naładowana na sto procent, o tyle z czasem stopniowo wygasa, co może być kłopotliwe. 

O motywację należy dbać cały czas. Jak to robić? Przede wszystkim należy zadbać o to, by mieć jasny cel. Nie można założyć, że po prostu pragniemy schudnąć. Wyraźnie zapisz ile i w jakim czasie chcesz schudnąć. Kolejnym etapem jest stworzenie planu działania i zadaniowe podejście do tego wyzwania. Realizuj konkretne punkty programu i nie orientuj się na wynik. Jeśli będziesz dostatecznie wytrwała to na pewno osiągniesz sukces.

efektywność odchudzania

Co warto stosować, aby zwiększyć efektywność odchudzania?

Redukcja zbędnych kilogramów to proces, który wymaga sporego zaangażowania. Dieta czy trening bywają wyczerpujące. Na szczęście, medycyna oferuje coraz to wygodniejsze rozwiązania. Stale zwiększa się skuteczność rozmaitych suplementów diet.

Jednym z hitów ostatnich miesięcy jest Green Barley Plus – zielony jęczmień w tabletkach. Czy faktycznie jest tak skuteczny jak zapewnia producent? Czy jego stosowanie pozwala szybko schudnąć? Najlepszą recenzją będą opinie:

Stosowałam Green Barley Plus przez prawie trzy miesiące. Co ciekawe, efekty pojawiały się już po kilku pierwszych dniach. W pierwszym miesiącu udało się zrzucić rekordowe sześć kilogramów, w drugim pięć, a w trzecim zaledwie trzy. Nie mniej jednak, tak czy siak jestem zadowolona. Tym bardziej, że nie realizowałam żadnego planu treningowego i dietetycznego. – Karolina, forum Wizaz.pl

Mogę potwierdzić – zielony jęczmień, a konkretniej Green Barley Plus faktycznie działa. Suplementację tego środka rozpocząłem kilka tygodni temu. Jak się okazało – całkiem słusznie. Przez pierwsze dwa tygodnie, straciłem na wadze 3 kilogramy. Później chudłem w tempie około 1kg/tydzień. To wynik oczywiście bez diety. POLECAM!!! – Jaro64, portal UrodaiZdrowie.pl

Niewątpliwie środki tego typu działają. Sama suplementację Green Barley stosowałam przez dwa miesiące i efekty były fantastyczne. Sześć kilo, bez udziału diety to wynik, którego osiągnięcie było banalne. To takie „odchudzanie dla leniwych”. – AngelaM, portal poradnikzdrowie.pl

Zielony jęczmień działa i to całkiem fajnie. Sam zastosowałem produkt Green Barley Plus. Jedno opakowanie dostałem w prezencie, drugie zakupiłem za własne pieniądze. Nie żałuję każdej złotówki. Świetna inwestycja. W dwa miesiące na minusie prawie dziesięć kilogramów. – Kacpi, portal Medonet.pl

Wątpię, aby był silniejszy lek na odchudzanie niż Green Barley Plus. U mnie czteromiesięczna terapia pozwoliła zrzucić 17 kilogramów. Efekty jak z filmu. Można? Można! – Jarka87, forum Stylistka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *