Odchudzanie to proces trudny, wymagający i czasochłonny. Dlatego też, zwykle mało kto potrafi doprowadzić swoją sylwetkę do stanu o jakim marzy. Często się poddajemy, co jest efektem braku dalszej motywacji.

Jak to? Przecież jestem zmotywowany/a!

Motywacja bardzo często mylona jest z ekscytacją. Nowy rok, nowe wyzwania i silna ekscytacja założeniami wystarcza zwykle na kilkanaście dni. Później bywa różnie. Jednak jak podkreślają eksperci – dla wielu odchudzanie kończy się wraz z trzecim tygodniem.

Dzieje się tak, gdyż nie pielęgnujemy naszej motywacji. Nie dbamy o nią i uważamy, że wszystko jest w dobrym porządku. Z czasem jednak coraz bardziej nam się „nie chce”, szukamy wymówek i zawsze mamy wytłumaczenie. 

Musisz wiedzieć, że nawet najlepiej skonstruowana dieta, najlepszy plan treningowy i najlepsza suplementacja nie dadzą Ci nic, dopóty nie zadbasz o to, by motywacja zawsze stała na najwyższym poziomie. Jak to zrobić?

Jak dbać o motywację? 5 kroków

dbać o motywację

  1. CEL – jak wygląda Twój cel? Co chcesz osiągnąć? Ile schudnąć? W jakim czasie? Odpowiedz na wszystkie te pytania i zapisz na kartce. Przywieś ją w bardzo dobrze widocznym, często odwiedzanym miejscu (np. na tablicy korkowej nad biurkiem, na lodówce itp.)
  2. PLAN – musi być precyzyjny i uwzględniać każdy element odchudzania. Ramy czasowe powinny być sztywne.
  3. REGULARNOŚĆ – regularna praca buduje nawyki, a to kluczowe dla realizacji wymagających procesó.
  4. NAGRODY – funduj je sobie za dobrze wykonaną pracę.
  5. POSTĘPY – monitoruj je przynajmniej raz na miesiąc.

Pamiętaj – sukces nie czeka za rogiem, jest nieco dalej. Nie mniej jednak, z każdym kolejnym dniem jesteś coraz bliżej. Nigdy się nie poddawaj!

Co stosować aby schudnąć?

Co stosować aby schudnąć

Proces redukcji zbędnych kilogramów z całą pewnością nie należy do łatwych. Jego realizacja wymaga – zaangażowania, cierpliwości i samodyscypliny. Na szczęście, medycyna cały czas pracuje nad swojego rodzaju ułatwieniami. Tak bowiem można określić suplementy diety. Suplementacja jest procesem o coraz większym znaczeniu. Pozwala przyśpieszyć proces redukcji o nawet kilkadziesiąt procent.

Jednym z najpopularniejszych środków na odchudzanie jest Green Barley Plus, czyli nic innego jak zielony jęczmień. To niezwykle efektywny preparat, którego regularne stosowanie pozwala schudnąć nawet 5-6 kilogramów na miesiąc.

Wasza recenzja, czyli opinie naszych czytelników.
Kilka tygodni temu, pod artykułem na temat odchudzania poprosiliśmy Państwa o nadsyłanie opinii traktujących o zielonym jęczmieniu. Jak się okazało, wielu z Was korzystało z tego suplementu diety. Z tego miejsca, ponownie dziękujemy za każdą nadesłaną opinię. Trzy najciekawsze publikujemy poniżej.

Nadesłane z Pot*****54@gmail.com:
Stosowanie suplementów diet to nie jest mój „konik”. Raczej jestem negatywnie nastawiony do tego procesu, aczkolwiek jakimś cudem zgodziłem się na zakupiony przez żonę Green Barley Plus. I nie żałuję. 3-miesięczna kuracja dała mi efekt w postaci 11 kilogramów mniej. Moje odchudzanie nie było klasyczne, bo nie było w nim ani diety, ani treningu. Dlatego też jestem pewien – Green Barley działa.

Nadesłane z Kas*****89@wp.pl:
Absolutnie nie mam wątpliwości co do skuteczności Green Barley Plus. Za mną krótka, jednomiesięczna kuracja samym suplementem (bez zmian w diecie czy aktywności fizycznej) i… na wadze mniej 3,5kilograma. To nie może być przypadek. 

Nadesłane z Yur****78@onet.pl
Efektywność zielonego jęczmienia nie jest żadną tajemnicą. Stosuję wraz z moją żoną i mamy niemały wyścig (całkiem owocny swoją drogą). Na razie, po dwóch miesiącach mi udało się schudnąć 6 kilogramów, żona zaś pozbyła się niemal 8 kilogramów. Z tymże, ona wyraźnie oszukuje – stosuje dietę i trenuje nordic walking. Ja w tym czasie oglądam telewizję. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *