Posiadanie dużego biustu to bez wątpienia niemały atut. Wszakże, piersi to jeden z elementów kobiecej urody, który ma bardzo duży wpływ na atrakcyjność danej jednostki.

Panie są w stanie zrobić bardzo wiele, by ich piersi były duże, jędrne i odpowiednio wyeksponowane. Poza dużymi dekoltami decydują się na wykorzystanie staników push-up oraz konturowanie piersi. To jednak nie wszystko! Lwie grono Pań idzie znacznie dalej i poddaje się rozmaitym zabiegom korekcyjnym.

Implanty piersiowe

Spośród wszystkich tych oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej, największą popularnością cieszą się implanty piersiowe. To najbardziej inwazyjny zabieg, którego największą zaletą jest dożywotnia trwałość oraz nieograniczone możliwości. Kobieta poddająca się tego typu zabiegowi może swobodnie dobrać kształt oraz wielkość wszczepianego implantu. Tym samym, biust może zostać dowolnie wymodelowany i powiększony. Niestety, wadą takowego rozwiązania jest jego wysoki koszt, który sięga kilkunastu, a czasem nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Lipomodeling

Nieco mniej inwazyjnym, ale i dającym znacznie mniejsze możliwości zabiegiem jest lipomodeling. Największą zaletą tej formy modelowania piersi jest to, że efekty są bardzo naturalne. Trudno jest się zorientować, że ktokolwiek ingerował w biust. Lipomodeling to zabieg powiększania piersi własną tkanką tłuszczową, co oznacza, że przed zabiegiem powiększania/modelowania ciało zostaje poddane liposukcji (odsysanie tłuszczu). Dla kobiet, które narzekają na swoją wagę, lipomodeling ma szczególne znaczenie – wszakże, rozwiązuje dwa problemy za jednym „zamachem”.

Kwas hialuronowy

Dużą popularnością cieszą się również zabiegi powiększania biustu przy wykorzystaniu preparatu opartego na kwasie hialuronowym. To metoda na powiększenie piersi o 1-2 rozmiary. Najmniej inwazyjna (wykonywana w znieczuleniu miejscowym) metoda jest dosyć trwała (efekty utrzymują się około 24 miesiące). Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w organizmie, przez co można powiedzieć, że jest to również w pełni bezpieczna i naturalna metoda na większy biust.

Tabletki

Coraz częściej i coraz więcej możemy dowiedzieć się o preparatach w tabletkach, których działanie ma sprzyjać powiększaniu biustu. Na rynku dostępnych jest mnóstwo preparatów tego typu, choć tylko nieliczne wykazują działanie.

Tabletki na większy biust cieszą się sporą popularnością, ze względu na pełne bezpieczeństwo stosowania, relatywnie niską cenę oraz – co kluczowe: rosnącą efektywność. Producenci prześcigają się w nowościach i tym samym oferują coraz lepsze produkty, które dają wymierne korzyści.

Dieta

Dieta na większy biust to rozwiązanie, o którym mówi się, że jest gwarancją nie tylko zwiększenia biustu, ale także nabrania krągłości w innych partiach ciała. Czy aby na pewno?

Niekoniecznie. Dieta na większy biust, która została przeprowadzona w prawidłowy, tudzież odpowiedni sposób, to rozwiązanie oparte o fitoestrogeny (naturalne, roślinne odpowiedniki estrogenów – żeńskich hormonów).

Ćwiczenia i masaże

Do naturalnych, nieinwazyjnych metod powiększających i ujędrniających biust zaliczamy również ćwiczenia i masaże.

Nie od dziś wiadomo, że rozwój mięśni klatki piersiowej sprzyja ujędrnieniu i podniesieniu piersi. Pozwala to osiągnąć doskonałe efekty. Niestety, zwykle tylko i wyłącznie optyczne. Co więcej, intensywny trening może doprowadzić do spadku poziomu tkanki tłuszczowej i tym samym pomniejszenia piersi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *